Trening specjalistyczny

  • Trening specjalistyczny

Łączę różne techniki, aby stworzyć trening dopasowany idealnie do Ciebie i Twoich możliwości. Wprowadzam elementy treningu siłowego, cross-fitu, interwałowego, tabaty, Trx, Kettlebell, Bosu, Power Bag.

Moje autorskie treningi pozwalają na szybkie i trwałe efekty: poprawiają sprawność fizyczną, pomagają zrzucić zbędne kilogramy i ukształtować wymarzoną sylwetkę. Wszystkie elementy treningu zostały sprawdzone i przebadane na profesjonalnych zawodnikach sportowych oraz dotychczasowych klientach.

Dlatego, jeśli chcesz zbudować masę mięśniową, zwiększyć swoją siłę, wymodelować sylwetkę lub zrzucić zbędne kilogramy, jestem tu dla Ciebie. A może chcesz wrócić do formy po kontuzji, przygotować się do zawodów sportowych, zadbać o swoje zdrowie i polepszyć samopoczucie? Trafiłeś w dobre ręce.

Trening, który dla Ciebie przygotuję, pomoże w rozwoju Twojej kariery sportowej. Jeśli trenujesz hobbistycznie, to idealnie dopasowany trening będzie stanowił bazę dla twojej dalszej przygody ze sportem. Jeśli Twoją pasją jest bieganie, pływanie, narciarstwo, sporty walki, tenis lub gry zespołowe, jestem w stanie dopasować zestaw ćwiczeń tak, aby pomóc ci osiągnąć jak najlepsze wyniki. Pokonywanie własnych słabości zwiększa satysfakcję, a co za tym idzie: przyjemność z uprawiania sportu.

Trening z trenerem personalnym to nie tylko stworzenie specjalnego zestawu ćwiczeń, ale także motywacja. Wbrew pozorom to ona jest najważniejsza na drodze do zdrowego i aktywnego życia. Być może po drodze będziesz miał ochotę wywiesić białą flagę, ale ja nie pozwolę Ci się poddać. Tego możesz być pewny. Razem osiągniemy Twoje cele.

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394