Trening personalny

  • Trening personalny

 Trening personalny Kraków

Mieszkasz w Krakowie i okolicach? Masz słomiany zapał? Nie wiesz od czego zacząć? Nie wierzysz w to, że osiągniesz swoje cele? Zapisujesz się na siłownię, ale szybko rezygnujesz, bo nie starcza Ci odwagi, aby doprowadzić do końca to, co sobie zakładasz?

Być może potrzebujesz wsparcia, kogoś, kto postawi Ci poprzeczkę na tyle wysoko, żeby zmotywować Cię do działania i jednocześnie na tyle nisko, żeby nie pozbawić chęci. Kogoś, kto poprowadzi najlepszy trening personalny. Kraków to miejsce wręcz stworzone do aktywności fizycznej. Liczne siłownie i punkty fitness oraz malowniczo położone ścieżki rowerowe i biegowe zachęcają do intensywnej pracy nad sobą .

Tym kimś jest trener personalny. Osoba, która przejdzie razem z Tobą przez wszystkie góry i dołki, jakie czekają Cię na drodze do odzyskania sprawności fizycznej. Ktoś, kto w odpowiedni sposób zmotywuje Cię do działania, pokaże Ci w jaki sposób dojść tam, dokąd zmierzasz. Bez względu na to, czy chcesz osiągnąć wymarzoną figurę, utrzymać zdrowy styl życia, czy może szykujesz się do sportowego wyzwania. Trening personalny to nie tylko uzyskanie sprawności fizycznej. Trening personalny, to przede wszystkim zmiana sposobu myślenia o sobie i swoim życiu .

Rozpoczęcie przygody ze sportem to dla wielu osób wyzwanie. Niestety, bardzo często brak wiedzy dotyczącej zdrowia, własnej sprawności fizycznej czy anatomii może doprowadzić do kontuzji. Dlatego zapraszam na trening personalny w Krakowie! Początkujący często nie wiedzą, jak powinni trenować, które ćwiczenia wybierać i w jaki sposób je wykonywać. Trener personalny jest właśnie po to, aby przedstawić cały wachlarz możliwości oraz pokazać w jaki sposób korzystać z maszyn i akcesoriów do ćwiczeń. Dobiera i na bieżąco modyfikuje zestawy treningowe, żeby osiągnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. To on rysuje ścieżkę, po której idziesz osiągając kolejne cele. Ustali dietę i zaproponuje zmiany w obecnym stylu życia, dzięki czemu efekty przyjdą bardzo szybko. Prowadzę treningi personalne w siłowniach, ale również wykorzystując infrastrukturę miejską  w Krakowie.

Trening personalny zmotywuje Cię i pomoże przezwyciężyć Twój słomiany zapał. Właśnie po to jest – aby w momencie, kiedy mówisz: „Nie dam rady”, trener pokazał Ci, jak dużo siły i determinacji w Tobie drzemie.

Wspólna wędrówka będzie z pewnością bardziej efektywna niż samotny spacer. Cenne wskazówki, jakich może udzielić Ci trener, pomogą zapracować na efekt i utrzymać go na stałe, przez wprowadzenie w życie zdrowych nawyków. Trening personalny to narzędzie do walki o Twoją kondycję i sprawność fizyczną .

Zapraszam na trening personalny w Krakowie.

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394