Kursy instruktorskie

  • Kursy instruktorskie

 Kursy dla instruktorów fitness Kraków

Kochasz sport? Wiążesz z nim swoją zawodową przyszłość? Sposobem na to, by zdobyć niezbędne kwalifikacje może być kurs instruktora fitnes. Kraków to miejsce, gdzie bez trudu zrealizujesz swoje aspiracje. Jako kwalifikowany instruktor chętnie podzielę się z Tobą wiedzą i wprowadzę Cię w arkana sztuki treningu. Prowadzę kursy instruktora fitness, instruktora pływania, narciarstwa czy snowboardu. Zachęcam do kontaktu i wspólnego rozwoju w Studio treningowym przy ul. Na Błoniach 7 w Krakowie.

Instruktor to nauczyciel, a dobry nauczyciel powinien zarażać pasją. To właśnie on może zachęcić lub kompletnie zniechęcić swojego ucznia do uprawiania sportu. Według zasady: żeby rozpalić innych, samemu trzeba płonąć. Tutaj potrzeba pogody ducha, optymistycznego nastawienia i rzadko spotykanej umiejętności motywowania siebie samego i innych. Jeśli posiadasz takie cechy, czujesz w sobie predyspozycje, ruch jest Twoją pasją, którą chciałbyś dzielić się z innymi, to organizowany przeze mnie kurs instruktora fitness w Krakowie lub inne instruktorskie treningi są właśnie dla Ciebie!

Pomagaj innym spełniać marzenia – szkoła instruktorów fitness

W Krakowie mieszka mnóstwo osób, które chciałyby skorzystać z profesjonalnej porady na siłowni, potrzebują motywacji do pracy nad własnym ciałem oraz dobrze dobranego planu treningowego. Dlatego organizujemy profesjonalne kursy instruktorskie. Kraków, stolica Małopolski, ma możliwość być sportowym numerem jeden wśród miast w Polsce! Nasze szkolenia instruktorów fitness to nauka pracy z drugim człowiekiem, poświęcania 100% swojej uwagi podopiecznym, którzy bardzo często startują od zera. Jeden mały błąd może zaszkodzić zdrowiu, a czasem nawet ich życiu. Cała odpowiedzialność spoczywa na barkach instruktora.

Aby być dobrym instruktorem fitness, pływania, narciarstwa, jak i innych dyscyplin sportowych, trzeba mieć oczy dookoła głowy, cierpliwość na najwyższym poziomie i chęć do dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi .
Konieczne jest też zamiłowanie do sportu, świetna forma pozwalająca wytrzymać długie godziny treningów i kurs instruktorski. Pozwoli to na usystematyzowanie wiedzy, szlifowanie techniki, a także stworzenie odpowiedniego programu, który odpowie na potrzeby uczniów. To też sposób na zdobycie certyfikatu świadczącego o zdobytych umiejętnościach i możliwość zdobycia pracy jako instruktor konkretnej dziedziny.
Jesteś z okolic Krakowa? Kurs instruktora fitness to Twoje marzenie? Chcesz być trenerem narciarstwa, uczyć pływać, albo wspierać podopiecznych na siłowni jako trener personalny? Pomogę Ci zdobyć odpowiednie umiejętności, które pozwolą na dalsze rozwijanie tej pasji i szerzenie jej wśród Twoich Klientów.

Szkolenie instruktora fitness, pływania, snowboardu czy innych dyscyplin, które dla Ciebie przygotuję w Krakowie, składa się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej . Zwrócimy szczególną uwagę na technikę i porozmawiamy o tym, w jaki sposób przekazywać zdobytą wiedzę. Na końcu, żeby potwierdzić Twoje przygotowanie do pracy instruktora, przygotujemy test sprawdzający. Oprócz wiedzy teoretycznej, wspólnie podszkolimy Twoje umiejętności. To lepsze rozwiązanie niż jakakolwiek szkoła instruktorów fitness w Krakowie. Pozytywne ukończenie kursu oznacza zdobycie certyfikatu.

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394