Kettlebells

  • Kettlebells

Przygotuj się na harmonijne kształtowanie sylwetki z Kettlebells.

Kettlebell to odważnik odlany z żeliwa, na którym poznano się już ponad 100 lat temu! Nie wiadomo kto go wymyślił, ale wiadomo w jakim celu: po to, aby stworzyć przy pomocy jednego urządzenia umięśnioną sylwetkę bez zbędnego tłuszczu, zyskać sprawność, gibkość i poprawić koordynację ruchową.

Jedna kula z doczepioną rączką wystarczy, aby zbudować sylwetkę o której marzysz. Trening z odważnikiem angażuje wiele partii mięśni, których nie czuć w trakcie treningu na siłowni. Pomimo tego, że Kettlebell trzymamy w dłoniach, siła, z jaką pracujemy, generowana jest przez pośladki, biodra i nogi. Trening możemy porównać do treningu z hantlami, z tą różnicą, że ciężar który podnosimy jest niewyważony, co oznacza, że trening wymaga nie tylko balansu i koordynacji, ale także zaangażowania wielu mięśni całego ciała.

To idealny trening siłowo-wytrzymałościowy, który w szybki sposób pozwala uzyskać świetną formę i zadowalające efekty. Poprawia także wydolność sercowo-naczyniową i dba o ogólny rozwój wszystkich mięśni ciała.

Ćwiczenia z Kettlebells to propozycja nie tylko dla mężczyzn. Coraz więcej kobiet przekonuje się do ćwiczeń z odważnikiem. Taki trening pozwala szybko wymodelować zgrabną sylwetkę i jednocześnie pozwala na działanie wszystkich mięśni w pełnej harmonii. To świetne pchnięcie metabolizmu, błyskawiczne spalanie tłuszczu i ekspresowe osiągnięcie wymarzonej figury.

Aby ćwiczenia z Kettle pozwoliły osiągnąć zamierzone cele, trzeba wykonywać je w sposób poprawny. Bardzo często rezygnuje się z odpowiedniej techniki wykonywania ćwiczeń na rzecz ciężaru – to wielki błąd! Niepoprawnie wykonany trening może wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Najlepiej jeśli przez pierwsze tygodnie ćwiczeń skorzystasz z doświadczenia trenera personalnego, który pokaże Ci jak prawidłowo posługiwać się tym urządzeniem.

Jedno urządzenie, kilka ćwiczeń i niesamowite efekty w krótkim czasie. Czego chcieć więcej?

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394