Sebastian Stoch

Sebastian Stoch

Trener personalny – Kraków

Za trening zawodowych sportowców odpowiada cały sztab profesjonalistów. Nikogo już nie dziwi współpraca z fizjoterapeutą czy psychologiem. Ewolucji podlega również podejście do sportu amatorskiego. Podobnie jak zawodowcy, osoby uprawiające sport rekreacyjny, również potrzebują kogoś, kto ustali dostosowany do ich potencjału plan treningowy, a także będzie źródłem wsparcia i motywacji. Osobą, z której pomocy warto skorzystać jest trener personalny. Kraków nie pozostaje w tyle za światowymi trendami. Dlatego też coraz więcej siłowni i klubów fitness daje Klientom możliwość ćwiczeń pod okiem profesjonalisty.

Sebastian Stoch — profesjonalny trener personalny

Wysiłek, jaki trzeba włożyć w treningi, jest znaczny: liczy się systematyczność, siła do walki z lenistwem i nieustanna chęć rozwoju. Dlatego tak ważna jest aktywizacja i odpowiedni dobór ćwiczeń. Pomóc w tym może trener personalny, który zmobilizuje do walki o lepszego siebie.
Nazywam się Sebastian Stoch. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trenerem personalnym, miłośnikiem wysiłku, pokonywania własnych słabości i zdrowego stylu życia. Obecnie jestem magistrem, w niedalekiej przyszłości zostanę doktorem wychowania fizycznego.

Od dziecka swoje życie wiązałem ze sportem i zawsze byłem pasjonatem aktywności fizycznej. Nie ograniczam się do jednego rodzaju aktywności: pływam, trenuję siłowo, uprawiam narciarstwo powszechne i zjazdowe, jeżdżę na snowboardzie, uprawia boks i windsurfing. We wszystkich tych dziedzinach posiadam uprawnienia instruktorskie i cały czas doskonalę swoje umiejętności oraz prowadzę szkolenia dla innych. Współpracowałem z kobiecą drużyną koszykarską KS Korony, opracowując dla nich treningi siłowe. Prowadziłem również treningi z zawodnikami piłki nożnej Reprezentacji Polski U16.

Trener personalny – kurs Kraków

Posiadam wieloletnie doświadczenie, budowane na bazie współpracy z wieloma sportowcami. Od kilkunastu już lat prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe w Polsce i za granicą. Szkolę z pływania, narciarstwa zjazdowego oraz sportów siłowych. Organizuję także kursy instruktorskie, na których pokazuje jak uczyć tak, aby zarazić swoją pasją innych. Największym sukcesem jest bowiem uśmiech drugiego człowieka !

Jako trener personalny w Krakowie pomagam swoim podopiecznym dążyć do upragnionej kondycji i sylwetki czy wrócić do aktywności po kontuzji. Łączę różne techniki, tak aby idealnie dobrać trening do osoby i osiągać szybkie i trwałe rezultaty. Tłumaczę, motywuję i pomagam przezwyciężać słabości. Trening ze mną będzie nie tylko bezpieczny, ale również efektywny i ciekawy. Dlaczego spośród wielu trenerów personalnych w Krakowie warto zaufać właśnie mi? Świadectwem niech będą opinie zadowolonych Klientów oraz rekomendacje specjalistów.

Mam na swoim koncie publikacje na temat aktywności i kultury fizycznej, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Pasja w połączeniu z profesjonalizmem pozwala mi przygotowywać plany treningowe idealnie dopasowane do potrzeb moich Klientów.

Poszukujesz dobrego trenera personalnego w Krakowie? Chcesz umówić się na bezpłatny trening czy kurs, poznać cennik? Zapraszam do współpracy. Wszystkie niezbędne szczegóły znajdziesz w zakładce kontakt. Wybór treningów ze mną to kumulacja korzyści. To, co możesz zyskać to kondycja i wytrzymałość, wymodelowana sylwetka oraz dobry nastrój. Wartością dodaną są atrakcyjne ceny.

Każdy może osiągnąć sukces, jeśli masz wątpliwości — tym bardziej warto pomyśleć o dodatkowej motywacji. Pomogę Ci spełnić marzenia o atrakcyjnej sylwetce.

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394