Opinie

Z Sebastianem lekko nie jest, ale tu chyba właśnie o to chodzi! :) Ja bardzo lubię trening po którym wychodzę mocno zmęczona, a on to potrafi. Przy tym trening jest ułożony w sposób przemyślany, ćwiczenia nie są skompilowane, ale bardzo skuteczne, co można odczuwać nawet kilka dni po treningu. No i ta motywacja – nie można się poddać nawet jak już nie ma sił, ale jednak  okazuje się, że kilka powtórzeń więcej jest możliwe !!! Efekty widać, mięśnie się kształtują, kondycja wzrasta, tak że gorąco polecam jako trenera!!!

— Gabrysia

Do Sebastiana chodzimy z koleżanką  już ponad rok.  Efekty są naprawdę widoczne, zajęcia ciekawe , ma się poczucie dobrze wykonanej pracy.
Trener jest bardzo profesjonalny, nie pozwala  na marnowanie czasu, niepotrzebne rozmowy, skupia się  100 proc na ćwiczeniach, czas płynie szybko i intensywnieJ . Treningi poruszają  wszystkie partie ciała,  a trening  jest dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości  ćwiczącego. Polecam gorąco.

— Magdalena Pydych, Współwłaściciel VOLARE TRAVEL Pydych Sp.J.

Moja przygoda z treningiem proponowanym przez Sebastiana zaczęła się, kiedy z powodu problemów z kolanami lekarz ortopeda polecił go w celu wzmocnienia mięśni. Regularne treningi z Sebastianem z czasem stały się bardzo ważnym elementem każdego tygodnia. Jego program, na każdym etapie dostosowywany do moich potrzeb i rozwijającej się formy, daje mi nie tylko świetne samopoczucie, ale i świadomość, że robię to, co najlepsze dla mojego ciała, sylwetki, zdrowia. Łączenie przez Sebastiana elementów treningu wytrzymałościowego, siłowego i nowych technik, jak tabata czy ćwiczenia z użyciem TRX w widoczny sposób zwiększyło siłę moich mięśni i wymodelowało sylwetkę, jednak bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej. Bardzo cenię również to, że mój trener poświęca mi całą swoją uwagę podczas treningu, skutecznie motywując mnie do pracy z wykorzystaniem 100 % możliwości, a ustalenie dogodnych dla mnie terminów spotkań nigdy nie stanowi problemu. Mam pełne zaufanie do kompetencji oraz profesjonalizmu Sebastiana.

— Magdalena Gąsowska

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394