KURSY I SZKOLENIA

kursy instruktorskie

Prowadzę profesjonalne kursy instruktorskie różnego typu. Wybierz szkolenie dla siebie!

Kochasz sport? Wiążesz z nim swoją zawodową przyszłość? Sposobem na to, by zdobyć niezbędne kwalifikacje może być kurs trenera personalnego lub kurs instruktora siłowni. Jeśli to fitness jest Twoją mocną stroną, warto wybrać szkolenie w tym zakresie. Kraków jest miastem możliwości, tu bez trudu zrealizujesz swoje aspiracje! Jako wykwalifikowany instruktor, podzielę się z Tobą wiedzą i wprowadzę Cię w arkana sztuki treningu. Zacznij od tego, jaki kurs najbardziej Cię interesuje. W mojej ofercie znajdziesz m. in. kurs trenera personalnego, kurs instruktora siłowni i rozmaite szkolenia dla trenerów. Prowadzę też kursy instruktora fitness, instruktora pływania, narciarstwa oraz snowboardu. Nie możesz się zdecydować? Zachęcam do kontaktu i spotkania w Studio treningowym przy ul. Na Błoniach 7 w mieście Kraków.

Instruktor to nauczyciel, a dobry nauczyciel powinien zarażać pasją. To właśnie on może zachęcić lub kompletnie zniechęcić swojego ucznia do uprawiania sportu. Według zasady: żeby rozpalić innych, samemu trzeba płonąć. Tutaj potrzeba pogody ducha, optymistycznego nastawienia i rzadko spotykanej umiejętności motywowania. Jeśli posiadasz takie cechy, czujesz w sobie predyspozycje, a ruch jest pasją, którą chciałbyś dzielić się z innymi, nie mogłeś lepiej trafić! Organizowany przeze mnie kurs trenera personalnego, instruktora siłowni w Krakowie lub inne instruktorskie treningi są właśnie dla Ciebie!

Pomagaj innym spełniać marzenia jako trener personalny lub instruktor siłowni. Zapraszam na kurs

Aby być dobrym instruktorem fitness, pływania, narciarstwa, jak i innych dyscyplin sportowych, trzeba mieć oczy dookoła głowy, cierpliwość na najwyższym poziomie i chęć do dzielenia się swoimi umiejętnościami. W związku z tym, że Kraków jest pełen miłośników sportu pragnących inspirować innych, postanowiłem uruchomić szereg kursów, które osobiście prowadzę. Ponieważ od lat działam, jako trener personalny, potrafię motywować i uczyć, a jednocześnie profesjonalnie doradzać i uświadamiać. Dlatego jeśli interesuje Cię kurs na trenera personalnego albo inne szkolenia dla trenerów lub instruktorów, zapraszam. Organizuję kursy instruktorskie, dzięki którym Kraków, stolica Małopolski, ma szansę być sportowym numerem jeden wśród miast w Polsce!

Szkolenia i kursy jakie prowadzę to nauka pracy z drugim człowiekiem oraz poświęcania 100% uwagi swoim podopiecznym, którzy często startują od zera. Jeden mały błąd może zaszkodzić zdrowiu, a czasem nawet ich życiu. Cała odpowiedzialność spoczywa na barkach instruktora. Dlatego trener personalny i każdy inny wyspecjalizowany instruktor musi posiadać fachową wiedzę, a także potrafić z niej umiejętnie korzystać. Żeby zgłosić się na kurs trenera personalnego konieczne są nie tylko dobre chęci, ale też zamiłowanie do sportu i świetna forma. Taka, która pozwoli wytrzymać długie godziny treningów. Kurs instruktorski jest doskonałym sposobem na usystematyzowanie wiedzy, szlifowanie techniki, a także stworzenie odpowiedniego programu, który odpowie na potrzeby uczniów. To również metoda na zdobycie certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje.

Jesteś z okolic Krakowa? Profesjonalny kurs trenera personalnego to Twoje marzenie? A może chcesz być trenerem narciarstwa, uczyć pływać, albo wspierać podopiecznych jako instruktor siłowni? Pomogę Ci zdobyć odpowiednie umiejętności, które pozwolą na dalsze rozwijanie pasji i szerzenie jej wśród Twoich Klientów. Szkolenia dla trenerów składają się zarówno z części teoretycznej i praktycznej. Zwracam szczególną uwagę na technikę, potrafię rozmawiać, słuchać oraz uczyć, jak przekazywać zdobytą wiedzę. Kurs trenera personalnego i inne szkolenia według moich autorskich metod to znacznie więcej, niż może Ci zaoferować jakakolwiek szkoła instruktorów w Krakowie. Przekonaj się!

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394