Zaufaj trenerowi personalnemu i przeskocz nawet najwyżej zawieszone poprzeczki

Zaufaj trenerowi personalnemu i przeskocz nawet najwyżej zawieszone poprzeczki

  • Zaufaj trenerowi personalnemu i przeskocz nawet najwyżej zawieszone poprzeczki

Rozpoczęcie przygody ze sportem to zawsze bardzo duże wyzwanie. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na pierwszy trening na siłowni, czy pierwsze zajęcia piłkarskie. W każdym przypadku powinniśmy być otoczeni profesjonalną opieką świadczoną przez wykwalifikowane osoby. Swego rodzaju opiekunem osób preferujących trening z obciążeniem jest trener personalny. Zastanawiasz się nad wykupieniem jego usług? Pozwól, że rozwieje Twoje wątpliwości.

Trening personalny, czyli wznieś swoje zajęcia na jeszcze wyższy poziom

Jesteś z Krakowa lub okolic? Masz wyznaczony cel treningowy, którego dotychczas nie udało się osiągnąć? Dobrze się składa. Nazywam się Sebastian Stoch i od kilkunastu lat moje życie i kariera zawodowa związane są ze sportem. Rosnące w niewyobrażalnie szybkim tempie zainteresowanie treningiem z obciążeniem sprawiło, że na siłowniach możemy spotkać coraz więcej trenerów personalnych. Są to osoby pełniące rolę opiekuna nie tylko dla początkujących, ale także dla doświadczonych sportowców. Wybierając odpowiedniego trenera personalnego powinniśmy kierować się jego stażem oraz kwalifikacjami potwierdzającymi umiejętność przeprowadzenia nie tylko ciekawych i efektywnych, ale przede wszystkim bezpiecznych zajęć.

Decydując się na skorzystanie z moich usług możesz mieć pewność, że różne techniki treningu pozwolą stworzyć zajęcia idealnie dopasowane pod Twoje oczekiwania i możliwości. Udowodnię Ci, że trening personalny nie musi być katorgą dla ciała, a wylewanie hektolitrów potu może odbywać się w przyjaznej atmosferze.

Poznaj kilka powodów, dla których warto współpracować z trenerem personalnym

W sieci możemy znaleźć bardzo dużo planów treningowych. Rozpiskę dla siebie znajdzie osoba, której celem jest powiększenie masy mięśniowej. Rozpiskę znajdzie także trenujący marzący o redukcji tkanki tłuszczowej. W obu przypadkach należy pamiętać, że nie są to treningi ułożone z myślą o konkretnej osobie. Mimo, iż czarno na białym mamy pokazane, jakie ćwiczenia powinniśmy wykonywać, warto skonsultować je ze specjalistą. Trener personalny to osoba układająca rozpiskę treningową nie tylko pod oczekiwania swojego klienta, ale przede wszystkim pod jego możliwości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że realizowane ćwiczenia są dla nas całkowicie bezpieczne, a zauważalny efekt przyjdzie w naprawdę krótkim czasie.

Warto zdecydować się również na trening personalny. Wówczas mamy okazję do konsultacji z osobą doświadczoną w operowaniu ciężarem, a nawet proste skorygowanie chwytu sztangi może zaowocować dorzuceniem kilku dodatkowych kilogramów na gryf, który bez problemu uniesiemy ku górze.

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394