Trening personalny czy grupowe zajęcia fitness? Sprawdź moje porównanie specjalisty

Trening personalny czy grupowe zajęcia fitness? Sprawdź moje porównanie specjalisty

  • Trening personalny czy grupowe zajęcia fitness? Sprawdź moje porównanie specjalisty

W ostatnich latach można zauważyć rosnące zainteresowanie treningiem siłowym i branżą fitness. Świadomość Polaków rośnie z miesiąca na miesiąc, przez co coraz więcej osób decyduje się na zmianę wyglądu swojej sylwetki. Zastanawiasz się nad wyborem najlepszej formy aktywności fizycznej? Mój artykuł rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości!

Zapraszam Cię za kulisy treningu personalnego. Zapoznaj się z jego największymi zaletami

Na samym początku warto zauważyć, że profesjonalny trening personalny to nie tylko ćwiczenia i hektolitry wylanego potu. To także szeroko rozumiana opieka, w skład której wchodzi motywacja, fachowe doradztwo, rozmowa oraz nieustanna kontrola wyników osiąganych przez podopiecznych. Wszystkie te czynniki bezpośrednio przekładają się na zdecydowanie szybsze osiąganie wcześniej postawionych celów. Trener personalny to nieoceniona pomoc w stawianiu pierwszych kroków na siłowni, ale warto zaznaczyć, że z konsultacji ze specjalistami chętnie korzystają także zawodowi sportowcy. Świadczy o tym chociażby błyskawicznie rosnące zainteresowanie treningiem motorycznym. Indywidualna sesja z wykwalifikowanym coachem w zdecydowanej większości przypadków trwa pełną godzinę zegarową, podczas której Twoje mięśnie pracują na maksymalnych obrotach. W czasie zajęć udzielam cennych wskazówek oraz dbam o zachowanie prawidłowych wzorców ruchowych.

Indywidualne podejście do podopiecznych to największa zaleta treningu personalnego. Moje zajęcia odbywają się na Twoich warunkach! Nie musisz dopasowywać się pod sztywny kalendarz zorganizowanych sesji fitnessowych, a dzień tygodnia, godzina oraz dokładne miejsce konsultacji za każdym razem uzgadniane są podczas rozmowy ze specjalistą. Nie musisz nawet posiadać wykupionego abonamentu do jednego z klubów. Swoje zajęcia przeprowadzam w profesjonalnym studio treningowym, które charakteryzuje się spokojem oraz kompleksowym wyposażeniem sali.

Zajęcia fitness, czyli relatywnie tania forma dbania o wygląd własnej sylwetki

Zorganizowane zajęcia fitness, podobnie jak profesjonalna konsultacja z trenerem personalnym, trwają przeważnie godzinę zegarową. Ogromnym plusem tego typu aktywności fizycznej jest stosunkowo niska cena. Z większości sesji można skorzystać w ramach opłaconego abonamentu na siłownie, a ich grafik ustalany jest z początkiem każdego miesiąca. Zajęcia przeprowadzane są jednak w dość dużych grupach, które potrafią liczyć nawet kilkanaście ćwiczących. To skutecznie utrudnia instruktorowi dbanie o to, aby wszyscy podopieczni prawidłowo wykonywali wcześniej zaprezentowany układ. Warto pamiętać, że podczas zorganizowanych jednostek fitnessowych także korzystasz z obciążeń. Są one zdecydowanie mniejsze niż w przypadku uczęszczania na trening personalny, ale w dalszym ciągu należy wiedzieć, w jaki sposób bezpiecznie nimi operować.

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394