Kursy instruktorskie

  • Kursy instruktorskie

Jako kwalifikowany instruktor prowadzę na terenie Krakowa m.in. kursy instruktora fitness, instruktora pływania, rekreacji ruchowej, narciarstwa czy snowboardu.

Instruktor to nauczyciel, a dobry nauczyciel powinien zarażać pasją. To właśnie on może zachęcić lub kompletnie zniechęcić swojego ucznia do uprawiania sportu. Według zasady: żeby rozpalić innych, samemu trzeba płonąć. Tutaj potrzeba pogody ducha, optymistycznego nastawienia i rzadko spotykanej umiejętności motywowania siebie samego i innych. Jeśli posiadasz takie cechy, czujesz w sobie predyspozycje, ruch jest Twoją pasją, którą chciałbyś dzielić się z innymi, to organizowany przeze mnie w Krakowie trening instruktora fitness lub inne instruktorskie kursy są właśnie dla Ciebie!

Kursy instruktorskie to poświęcenie 100% swojej uwagi podopiecznym, którzy bardzo często startują od zera. Jeden mały błąd może zaszkodzić zdrowiu, a czasem nawet ich życiu. Cała odpowiedzialność spoczywa na barkach instruktora.

Aby być dobrym instruktorem zarówno fitness, pływania, narciarstwa, jak i innych dyscyplin sportowych, trzeba mieć oczy dookoła głowy, cierpliwość na najwyższym poziomie i chęć do dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi.

Konieczne jest też zamiłowanie do sportu, świetna forma pozwalająca wytrzymać długie godziny treningów i kurs instruktorski. Pozwoli on na usystematyzowanie wiedzy, oszlifowanie techniki, a także stworzenie odpowiedniego programu, który odpowie na potrzeby uczniów. To też sposób na zdobycie certyfikatu świadczącego o zdobytych umiejętnościach i możliwość zdobycia pracy jako instruktor konkretnej dziedziny.

Jesteś z Krakowa i okolic? Chcesz być instruktorem narciarstwa, uczyć pływać, albo wspierać podopiecznych na siłowni jako trener personalny? Pomogę Ci zdobyć odpowiednie umiejętności, które pozwolą na dalsze rozwijanie Twojej pasji i szerzenie jej wśród Twoich klientów.

Szkolenie instruktora fitness, pływania, snowboardu czy innych dyscyplin, które dla Ciebie przygotuje w Krakowie, składa się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Zwrócimy szczególną uwagę na technikę i porozmawiamy o tym, w jaki sposób przekazywać zdobytą wiedzę. Na końcu, żeby potwierdzić Twoje przygotowanie do pracy instruktora, przygotujemy test sprawdzający. Oprócz wiedzy teoretycznej, wspólnie podszkolimy Twoje umiejętności. To lepsze rozwiązanie niż jakakolwiek szkoła instruktorów w Krakowie. Pozytywne ukończenie kursu oznacza zdobycie certyfikatu.

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394