Crossfit

  • Crossfit

Jako trener personalny prowadzę wymagające i profesjonalne treningi Crossfit w Krakowie. Crossfit to trening ciała i charakteru. Trenując, ćwiczysz nie tylko wytrzymałość fizyczną, ale sprawdzasz też swoje granice. Z łatwością pozbędziesz się negatywnych emocji, poczujesz niesamowite zmęczenie, trudności w łapaniu oddechu, mieszankę potu, krwi i łez, ale tuż po treningu poczujesz coś jeszcze: niesamowitą satysfakcję.

Crossfit to mieszanka wielu ćwiczeń i dyscyplin. Jest połączeniem treningu siłowego, biegowego, jazdy na rowerze i wiosłowania. Dlatego, trenując przygotuj się na brzuszki, martwy ciąg, przysiady, podciąganie na drążku, skoki, rytmy, interwały czy podbiegi. Treningi mogą być tak urozmaicone i ciekawe, że każdego dnia miesiąca możesz trenować inne partie mięśni i ćwiczyć żelazną wytrzymałość innych partii ciała.

Katorżniczy trening Crossfit pozwala wyzwolić złe emocje i sprawić, że granica wytrzymałości będzie się przesuwać coraz dalej. Ci, którzy regularnie trenują, mówią, że wyzwalają moc. Jedno jest pewne – budują siłę, szybkość, sprawność i koordynację ruchową.

Pełny trening można wykonać w zaledwie 20 minut i jest to wystarczający czas, aby porządnie się zmęczyć. Krótki i intensywny plan treningowy realizuje się zazwyczaj w grupach, wyzwalając pierwiastek rywalizacji.

Każda zdrowa osoba może podejść do treningu Crossfit w Krakowie – intensywność i obciążenie są dopasowywane przez trenera do sprawności fizycznej każdego klienta. Nie ważne czy ma 20 lat czy 50, liczą się chęci i determinacja. Cel jest prosty: osiągnięcie możliwie najlepszych efektów w dziesięciu różnych obszarach: wytrzymałość, siła, gibkość, szybkość, moc, równowaga, zwinność, wydolność krążeniowo-oddechowa, dokładność i koordynacja.

Podczas intensywnych i krótkich ćwiczeń ryzyko wystąpienia kontuzji jest duże, dlatego trzeba dbać o poprawność wykonywanych prób. Trudność sprawia też odpowiednie dobranie intensywności ćwiczeń. W tej kwestii najlepiej zasięgnąć rady trenera personalnego.

Warto trenować Crossfit. Oprócz fizycznego rozładowania – to psychoterapia.

Jeśli jesteś z Krakowa i okolic, Sebastiach Stoch zaprasza na osobisty trening Crossfit!

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394