Sebastian Stoch

Sebastian Stoch

SEBASTIAN STOCH

Trener personalny, miłośnik zdrowego stylu życia, absolwent Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, obecny magister, przyszły doktor wychowania fizycznego.

Od dziecka swoje życie wiązał ze sportem. Nie ogranicza się do jednego rodzaju aktywności: pływa, trenuje siłowo, uprawia narciarstwo powszechne i zjazdowe, jeździ na snowboardzie, uprawia boks i windsurfing. We wszystkich tych dziedzinach zdobył uprawnienia instruktorskie i cały czas doskonali swoje umiejętności oraz prowadzi szkolenia dla innych. Współpracował z kobiecą drużyną koszykarską KS Korony, opracowując dla nich treningi siłowe.

Prowadził również treningi z zawodnikami piłki nożnej Reprezentacji Polski U16. Sebastian Stoch posiada wieloletnie doświadczenie, budowane współpracą z wieloma sportowcami. Od kilkunastu już lat prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe w Polsce i za granicą, z pływania, narciarstwa zjazdowego oraz sportów siłowych. Organizuje także kursy instruktorskie, na których pokazuje jak uczyć tak, aby zarazić swoją pasją innych.

Jako trener personalny pomaga swoim podopiecznym dążyć do upragnionej kondycji i sylwetki czy wrócić do aktywności po kontuzji. Sebastian Stoch łączy różne techniki, tak aby idealnie dobrać trening do osoby i osiągać szybkie, i trwałe rezultaty. Tłumaczy, motywuje i pomaga przezwyciężać słabości. Trening z nim będzie nie tylko bezpieczny, ale również efektywny i ciekawy.

Trener personalny Sebastian Stoch ma na swoim koncie publikacje na temat aktywności i kultury fizycznej, zarówno w języku polskim, jak angielskim. O jego pełnym profesjonalizmie i pasji świadczą świadczą pozytywne opinie osób, dla których przygotowywał treningi.

Jeśli chcesz skontaktować się z trenerem personalnym, umówić się na bezpłatny trening czy kurs w Krakowie, poznać cennik i możliwości współpracy, zapraszamy do zakładki Kontakt.

Skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatny trening
516 027 394